Hakkımızda

Tarihçe

VENEZIA SANITARY TAPWARE
Venezia’nin üretim anlayisi Italyan tasarimlarini Anadolu kültürü ile sentezleyerek siz degerli müsterilerimizin begenisine sunmaktir.

TARIHÇEMIZ
Venezia kurulus yili olan 1969’dan günümüze, ayni bakis açisi ile yenilikçi ve insana deger veren kurulus olma vizyonunu sürdürmektedir. Yarim asra yakin bilgi birikimi sayesinde, is ortaklarina ürün ve serviste her zaman en iyi, en kaliteli ve en yenilikçi çözümleri en dogru fiyatla sunmayi ilke edinen Venezia sirket kültürü haline getirdigi bu degerleri gelecekte de korumaya devam edecektir.

DÜSLER ATÖLYESI
Venezia sektördeki 45 yillik tecrübesini ürünlerine yansitiyor. Ileri derecede kalite nüanslari gözetilerek üretilen Venezia her zaman en güzel ve en kaliteliyi sunmak için çalisiyor. Venezia insan sagligina verdigi önemin yani sira, çevreci yapisiyla da dikkat çekiyor. Iste bu yüzden Venezia ürünlerinde dünyanin bir numarali üreticisi Alman Neoperl’i tercih ediyor…

USTA ELLER IS BASINDA
Orjinal hammadde ve yüksek kaliteli yedek parça kullanilarak üretilen armatürler herbiri alaninda uzman kisilerden olusan üretim ve montaj ekibinin titiz çalismasi sonucunda meydana geliyor.
Simdi sira maharetli Venezia ustalarinda;

Kalite

47 YILLIK ÜRETIM TECRÜBESI

»   Hitap ettigimiz ve ulastigimiz tüm müsterilerin ihtiyaçlarini karsilayarak, kalite memnuniyetinin sürekliligini garanti etmek ve oranini arttirmak.
»   Tüm çalisanlarimiza sürekli gelisim egitimleri ve seminerleri düzenleyerek, yapilan isleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamaninda hatasiz yapmak.
»   Sürekli egitim, gelisim ve iyilestirme için çalisanlarimizin bir ekip ruhu içerisinde çalisma ortaminin olusmasina zemin hazirlamak
»   Gelismis teknolojiyi ve çagin trendlerini yakindan takip ederek en iyi, en estetik, en kaliteli ürünü en hesapli sekilde üretmek.
»   Iç ve dis pazarda olusturdugumuz “estetik ve kaliteli ürün” kabulümüzün sürekliligini saglayacak çalismalarda bulunmak.
»   Üretim ve ürün çesitliligi kapasitemizi arttirmak.
»   Imal etmis oldugumuz ürünlerde ve proseslerde (tasarim, yazilim, mühendislik analizleri ile) kalitenin yani sira “Güvenli Ürün” üretimini garanti etmek.

Sirketimizin Kalite Politikasidir.

Müşteri Memnuniyet Politikası

  • Müşteri memnuniyeti politikamızın odak noktası, müşterilerilerimiz geri bildirimleridir. Dolayısı ile müşterilerimizin geri bildirimlerini bize ulaştıracağı kanalları, geri bildirimleri ele alma yöntemlerini tüm personelimize ve müşterilerimize bütün şeffaflığı ile belirlidir.
  • Müşterilerimizin geri bildirimleri ile bize erişmeleri için en kolay metotlar belirlenmiştir. Belirlenen metotlarda geri bildirimlerin sonuçları ve ayrıntıları hakkında müşterilerimiz her zaman bilgi sahibidir. (Web sitemiz, müşteri danışma hattımız, fabrika ve satış ofisimiz)
  • Müşterilerimiz geri bildirimlerinin alınmasından sonuçlanmasına kadar tüm süreçlerde bilgi sahibidir. Tüm geri bildirimlere aciliyet önceliğine göre cevap vermek temel prensiplerimizdendir.
  • Müşteri geri bildirimleri kendi aralarında adil, hızlı, güven verici objektif ve tarafsız şekilde çözüme ulaştırılır.
  • Geri bildirimlerin çözüm metodu kesinlikle ücretsizdir. Hatta firmamızdan kaynaklanabilecek tüm mağduriyetleri de ücretsiz giderilir.
  • Geri bildirim sahibinin tüm kişisel veya kurumsal bilgileri gizli tutulmaktadır.
  • Geri bildirimler her zaman kayıt altına alınır sonuçları gerektiğinde hesap verebilmek için muhafaza edilir. Tüm faaliyetler ile ilgili yasal mevzuatlara uygundur.
  • Tüm geri bildirimler (şikayetler, öneriler, talepler…) firmamızın sürekli iyileşmesi için kılavuzluk eder. Kendimizle birlikte tedarikçilerimizi ve sektörümüzü sürekli iyileştirmek hedefimizdir.
  • Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız. Şikayet ve öneriler paralelinde kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.
  • Çalışanların katılımcılığını, paylaşımcılığını destekleyerek, kendilerini ifade edebilecekleri ve sürekli kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlarız. Uygularız.